Hayır, lastik ve şerit ürünleri dışında müşterilerimize çeşitli tekstil aksesuarları ve tuhafiye ürünleri de tedarik etmekteyiz.

Gelişmiş tedarikçi ağımız sayesinde müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Çoklu tip üretimimiz sayesinde normal dokuma veya örme üreticileri yerine fabrikamızda örme, tres ve dokuma tipte lastik / şerit üretimi yapabilmekteyiz.

Evet, 22 farklı renkten oluşan standart renk kartelamız mevcuttur. Ancak bu kartela haricinde minimum sipariş miktarı gereksinimi ile müşterilerimize 500’ün üzerinde farklı polyester boyalı renkli iplik sunuyoruz. Diğer taraftan Pantone olarak standart renk kodları ile özel olarak boyanmış renkli iplikler elde etmek mümkündür.

Tres imalatı ile 15 mm’e kadar lastik üretebilmekteyiz. Dokuma lastikleri ve şeritler 160 mm’ye kadar üretilebiliriz.

Evet, Türkiye’nin en güvenilir nakliye firmaları ile havayolu, karayolu ve denizyolu ile normal ve ekspres yollarla çalışabiliriz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.